Overheid in Zeeland

Gemeente Schouwen-Duiveland (Zeeland)

Pagina 1 van 11 (101 resultaten)

Dhr. Peter Aarnoudse

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie Schouwen-Duiveland
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: augustus 2012Uit dienst sinds: januari 2013 (4 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Peter Aarnoudse (ChristenUnie) 44 voorkeurstemmen.
 
Peter Aarnoudse is plaatsvervangend commissielid in de gemeente Schouwen-Duiveland. Ook is hij tijdelijk in de gemeenteraad geweest ter vervanging van gemeenteraadslid Capelle-Klap (zwangerschap).

Dhr. Herman Asma

Functie: WethouderPolitiek: PvdA
Coalitie


Dhr. Jack Asselbergs

Functie: BurgemeesterPolitiek: VVDIn dienst gegaan: januari 1997Uit dienst sinds: december 2008 (11 jaar, 11 maanden in dienst geweest)

Dhr. Jos Beije

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter ONafhankelijk Schouwen Duiveland (ONS)
Politiek leider ONafhankelijk Schouwen Duiveland (ONS)
Lijsttrekker ONafhankelijk Schouwen Duiveland (ONS) (2014)
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst gegaan: september 2010Uit dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jos Beije (ONS) 361 voorkeurstemmen.
   
Jos Beije is fractievoorzitter van ONafhankelijk Schouwen Duiveland (ONS) in de gemeenteraad van Schouwen-Duiveland.

Tot december 2013 is Jos Beije gemeenteraadslid (fractievoorzitter) van Alert! in de gemeenteraad van Schouwen-Duivenland.

In november 2013 geeft Jos Beije aan dat hij stopt bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014. Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Schouwen-Duiveland) heeft Alert! 1.512 stemmen. 


Dhr. Ad Bergshoeff

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: mei 1987Uit dienst sinds: september 1994 (7 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Burgemeester in de voormalige gemeente Duiveland.

Mevr. Pia Berrevoets

Functie: RaadslidPolitiek: Lijsttrekker LSD - Leefbaar Schouwen Duiveland (1996)Uit dienst sinds: februari 2005
Toelichting: Pia Berrevoets-Ringelberg was in 1996 lijsttrekker voor het CDA. In 2005 werd mevrouw Berrevoets-Ringelberg benoemd als waarnemend raadsvoorzitter. Als langstzittend raadslid werd ze tevens benoemd tot loco-burgemeester bij verhindering van de wethouders.

Dhr. Jan Bij de Vaate

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jan bij de Vaate (CDA) 201 voorkeurstemmen.

Dhr. Paul Boersma

Functie: BurgemeesterPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: november 1966Uit dienst sinds: februari 1971 (4 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Burgemeester bij de voormalige gemeente Brouwershaven.

Dhr. Kees Boogerd

Functie: RaadslidPolitiek: CDAIn dienst gegaan: maart 2002Uit dienst sinds: maart 2006 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)

Mevr. Erika Capelle-Klap

Functie: RaadslidPolitiek: Christenunie
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 25 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Tot oktober 2013 is gemeenteraadslid Erica Capelle - Klap fractievoorzitter namens de ChristenUnie in de gemeenteraad van Schouwen-Duiveland. Erica Capelle-Klap is lid van de Commissie Openbare Ruimte en Lid van de Rekenkamercommissie.

Vanaf 30 augustus 2012 is gemeenteraadslid Erica Capelle- Klap tijdelijk vervangen door Peter Aarnoudse (zwangerschapsverlof).  

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Schouwen-Duiveland) heeft ChristenUnie Schouwen-Duiveland 1.053 stemmen.