Overheid in Zeeland

Gemeente Sluis (Zeeland)

Pagina 1 van 9 (81 resultaten)

Dhr. Conny Almekinders

Functie: WethouderPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: april 2010Uit dienst sinds: april 2014 (4 jaar, 20 dagen in dienst geweest)
Portefeuille: Financiën, Economische Zaken, P&OWerkzaamheden bij de Overheid:
In januari 2014 geeft Conny Almekinders aan dat ze stopt als wethouder bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014

Coalitieperiode 2010-2014
Wethouder Conny Almekinders (VVD) heeft in haar portefeuille: financien, belastingen, facilitaire zaken, P&O, economische zaken en verantwoordelijk voor het beleid rondom de bedrijfsterreinen in de gemeente Sluis.
Aanverwant:2014 - heden Dhr. Conny Almekinders, Raadslid, VVD, gemeente Sluis

Dhr. Conny Almekinders

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter VVD (2014-)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 5 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Conny Almekinders (VVD) 205 voorkeurstemmen.Aanverwant:2010 - 2014Dhr. Conny Almekinders, Wethouder, VVD, gemeente Sluis

Dhr. Liber Baarends

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter D&T - Dorpsbelangen en Toerisme
Politiek leider D&T - Dorpsbelangen en Toerisme
Lijsttrekker D&T - Dorpsbelangen en Toerisme (2014)
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: januari 2003Uit dienst sinds: januari 2016 (13 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Toelichting: Vanaf 22 oktober 2014 wordt gemeenteraadslid Liber Baarends tijdelijk vervangen door Bram Vreeke i.v.m. ziekte.Werkzaamheden bij de Overheid:


Gemeenteraadslid Liber Baarends is fractievoorzitter van de partij 'Dorpsbelangen en Toerisme' in de gemeenteraad van Sluis.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Liber Baarends (Dorpsbelangen en Toerisme) 490 voorkeurstemmen. Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Sluis) heeft D&T 1.082 stemmen.


Mevr. Nicole Baart-Van Putte

Functie: HoofdafdelingIn dienst gegaan: november 2007Uit dienst sinds: september 2009 (1 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Nicole Baart - van Putte is themamanager Zorg, Werk en Inkomen bij de gemeente Sluis.
Aanverwant:2009 - heden Mevr. Nicole Baart - van Putte, Hoofdafdeling, gemeente Terneuzen

Dhr. Francois Babijn

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Lijst Babijn
Politiek leider Lijst Babijn
Lijsttrekker Lijst Babijn (2010, 2014)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 6 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Gemeenteraadslid Francois Babijn is fractievoorzitter van Lijst Babijn in de gemeenteraad van Sluis.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Francois Babijn (Politieke Vereniging Lijst Babijn) 721 voorkeurstemmen. Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010 (gemeente Sluis) heeft Politieke Vereniging Lijst Babijn 1.243 stemmen.
Aanverwant:2011 - heden Dhr. François Babijn, Statenlid, Partij voor Zeeland - PvZ, Provincie Zeeland

Dhr. Bram Basting

Functie: RaadslidPolitiek: SGP SluisUit dienst sinds: maart 2010

Mevr. Carien Bolijn-Hertzberger

Functie: WethouderIn dienst gegaan: december 2006Uit dienst sinds: april 2010 (3 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Carien Bolijn-Hertzberger (Dorpsbelangen en Toerisme) 121 voorkeurstemmen.
   
Wethouder Bolijn was tevens wethouder van april 1994 tot 1 januari 2003 van de voormalige gemeente Oostburg.

Dhr. Jacky Boogaard

Functie: WethouderPolitiek: Gemeentebelangen
Coalitie


Dhr. Enno Brommet

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: januari 2003Uit dienst sinds: juni 2003 (4 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2002 tot 2003 waarnemend burgemeester bij de voormalige gemeente Oostburg.
Aanverwant:2004 - 2011Dhr. Enno Brommet, Burgemeester, PvdA, gemeente Harenkarspel2001 - 2001Dhr. Enno Brommet, Waarnemend burgemeester, PvdA, gemeente Waterland1988 - 2001Dhr. Enno Brommet, Burgemeester, PvdA, gemeente Bergen1978 - 1988Dhr. Enno Brommet, Wethouder, PvdA Veendam, gemeente Veendam

Dhr. Peter Cammaert

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 2017Uit dienst vanaf: oktober 2017 (8 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, Regionale samenwerking, Juridische zaken, Brandweer / Politie, Burgerzaken, Toezicht en (integrale) handhaving, Communicatie / PR / (city-)marketing / Representatie, Evenementen en marketing, Openbare orde en VeiligheidToelichting: Bestuursperiode 2017-2017
Waarnemend burgemeester Peter Cammaert heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en veiligheid, Bestuurlijke coördinatie, incl. kerntakendiscussie, Kabinetszaken, Internationale betrekkingen, Brandweer, Niet gesprongen explosieven, Communicatie, Promotie en PR, (Bestuurlijke) juridische zaken, Burgerzaken / verkiezingen, Dienstverlening, APV, drank en horeca, winkeltijden en Handhaving.